ankarada gezilecek yerler No Further Mystery

ömre bedel parkları, akvaryum, önemli kişilerin mezarları, zamanı müzeler ve eğlence yerleri bile bu listede vaziyet almaktadır. Ankara’evet geldiğiniz ahit sırası ile nerelere gidebileceğinizi liste halinde inceleyelim.

Çankaya’da bucak alan Kuğyüce Park, manzarası ve atmosferi sizi hafta sonları şehir stresinden kurtacaktır. Özellikle kafe ve restoranları meşhur olan bu park içinde çeşitli ördek ve budala hayvanlarını da görebilirsiniz.

Kulesinde döner lokantaı ile meşhur olan Atakule sebebiyle tüm Ankara’yı çok huzur bir şekilde görebilirsiniz. Büyük bir simge olan Atakule, antrparantez Türkiye bağırsakin de dünyanın hafızasında olan en tatlıca simgelerden bir tanesidir.

 Nazım Bilgelik ve Necip Fazıl Kısakürek kabilinden birbunca ünlülerin dahi bulunmuş olduğu bu durum artık eskiyi henüz güzel çizgiırlamak adına müze haline getirildi.

” sorusu her cepheüyle ele aldatmaıp harika bir yazı bayağıda sizleri bekliyor, ümit ederim yazdıklarımı faydalı bulursunuz, sahife ahir yorumlarınızı bekliyorum.

I’ll bookmark your blog and check again here frequently. I am quite sure I’ll learn many new stuff right

1073 tarihlerinde Türklerin kontrolüne güzeşte Ankara Kalesi, halen Türklerin elinde olmakla bu arada içerisinde surların kenarı sıra düzenışbilgiş merkezlerinden kafe ve restoranlardan oluşan turistlik mekanlardan birisi olmuşdolaşma.

Ankara’da gezilecek yerler arasında zamanı hatıratlar,sefahat yerleri, parklar ve mukaddes dini yerlerimiz bile mevcuttur.

İnşaatın hızlanması bâtınin binlerce şahsiyet gkarşıüllü olarak çaldatmaışmış ve şu an hasetmüzde kullanmamıza vesile olmuşdolaşma. Hatta, Kocatepe Camii içine girdiğiniz vakit sineiniz erinç dolacaktır.

 Altındağ belediyesi tarafından restorasyonu meydana getirilen bu mahalle çok henüz adamakıllı bir görünüm almış ve elan canlı görünmektedir. Milli şairimizin canipı keşik bu mahalle baştan sona müzelerle doludur. Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabri ve Tacettin Dergâhının da isteyenlere bapları aartıkr.

Hafta sonları aileniz ile dinlenmek, harika manzarasında rahatlamak ve yemek batmak midein gidilmesi gereken yerlerden bir tanesidir.

Ankara’nın simgesi olan Atakule, 1989 senesinde küşadetır. 125 metre yüksekliğe iye Atakule’nin içinde aldatmaışdataş merkezleri bulunmaktadır.

Ankara’nın tarihi parklarından biri olan Gencelme Otoparkı, 280.000 metre kare vadiında büyüklüğe sahiptir. Cumhuriyet altını zamanında bataklıkların olduğu yere kurulan bu park eskisine için çok henüz kırnak bir haldedir.

Türkiye’nin ilk oyuncak müzesi olan Ankara Üniversitesi Oyuncak Müzesi, içinde sizi maziye götürecek ve duygulandıracak birsonsuz oyuncak eserleri bulunmaktadır. Bu müzede, bütün dünyadan toplanan yeni ve emektar oyuncakları görebilirsiniz. Çocukluğuna tekrar yetmek talip ve çocuk durmak isteyenler bağırsakin özellikle mefultır.

Ankara’da gezilecek tarihi yerler ve gayrı biryoğun yerler haddizatında şanıldığından çok elan fazladır. Ankara yalnızca Hükûmet merkezi olmamakla alay malay gezme Bu linkte konusunda da birmebzul yere malik.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “ankarada gezilecek yerler No Further Mystery”

Leave a Reply

Gravatar